Gogle/Damskie
GOGLE CARRERA MIRAGE SPH BERRY MATTE MARK SUPER ROSA POLAR C
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 489.00 pln

Id produktu: 1044

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA MIRAGE SPH BERRY MATTE MARK SUPER ROSA POLAR C

PIERWSZE GOGLE Z LADIES COLLECTION

Kompatybilne z kaskiem. Nowe, świetne mocowanie gumy które zwiększa komfort. Wewnątrz wykończone niezwykle miękkim, antyalergicznym futerkiem. Nowy rodzaj sferycznych szyb które poprzez zastosowanie systemu SAS dają niewiarygodnie ostry i nie zniekształcony obraz. Gogle które nigdy nie pozostaną obojętne.
 

Charakterystyka modelu:

  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.
  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • 36T Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika dzięki mocowaniu gumy do specjalnego kulowego zawiasu, zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • POLARISED LENS - Polaryzacja jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób poruszających się po stokach. Ochrania ona siatkówkę przed oślepiającymi rozbłyskami znacząco zwiększając kontrast widzenia.
  • Furry Lining - Antyalergiczne futerko które zapewnia ciepło i komfort podczas jazdy.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

**Prezentowany model jest z szybą SROSA POLAR SPHERIC

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa