Gogle
GOGLE CARRERA ADRENALYNE LADY SUPER ROSA POLAR C
Carrera

  • sztuk:

Id produktu: 1048

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA ADRENALYNE LADY

Gogle z grupy POWDER SNOW ALL MOUNTAIN.

Kompatybilny z kaskiem wygodny model gogli. Dobrze wentylowana oprawa świetnie wyciąga zbierającą się wilgoć.Filtry UV.Zwiększona odpornosć szyb na zarysowania.Powłoka ANTIFOG.  Podwójna szyba. Bardzo dobra cena. Klasyczny wygląd. Wszystko to stanowi o uniwersalności i dostępności tych gogli dla każdego.

Charakterystyka modelu:

  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • VENTILATION SYSTEM - Wśród szerokiej oferty gogli Carrera istnieje wiele systemów wentylacji. Zapewniają one doskonały przepływ powietrza (w niektórych modelach możemy go regulować) co daje niespotykany dotąd komfort dla użytkownika.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

 

**Prezentowany model jest z szybą SUPER ROSA POLAR C

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa