Kaski
KASK CARRERA ID ACTIVE 2017
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 889.00 pln

Id produktu: 1053

Zapytaj o ten produkt

KASK CARRERA ID ACTIVE 2017

 Kask ID marki CARRERA.

Problem z dopasowaniem kształtu skorupy do głowy?  Kask w którym miejscu uwiera?  Kask jest zbyt ciężki?  To już przeszłość.  Innowacyjna konstrukcja kasku CARRERA ID dopasowuje w całości do kształtu głowy. Wnętrze kasku zrobione zostało z sześciu niezależnie układających się części, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Skorupa zrobiona z lekkich i świetnie przystosowujących się materiałów do kształtu głowy.  Kanały wentylacyjne zostały poprowadzone nie tylko w linii prostej, dzięki czemu jest zachowana cyrkulacja powietrza a nadmiar wilgoci od głowy jest skutecznie odprowadzany na zewnątrz.

 Kask dedykowany jest osobom, które cenią sobie przede wszystkim jakość produktu oraz solidne wykonanie. CARRERA ID wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Teraz to nie tylko nowoczesny design, ale róznież szeroko pojęta funkcjonalność.

Kask został wykonany w technologii IN-MOULDING co oznacza, że mimo bardzo małej wagi produktu, ten doskonale rozkłada siłę uderzenia oraz absorbuje nie porządane wstrząsy.

Z kolei HYBRID SHELL łączy w sobie zalety skorup wykonanych z różnych materiałów.

Zastosowanie specjalnego systemu regulacji BOA ułatwia i umożliwia jednocześnie doskonałe dopasowanie rozmiaru kasku do głowy. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, kask może byc regulowany za pomocą pokrętła tylko jedną ręką.

Komfort użytkowania został wzbogacony poprzez REMOVABLE LINING - miękką, hypoalergiczną wyściółkę, którą bez problemu można wyciągnąć, aby wyprać bądź wysuszyć.

Dodatkowym atutem są wymiennie nauszniki, wykonane z delikatnego i miękkiego materiału - REMOVABLE EAR PADS. Dzieki tej funkcji podczas cieplejszych dni można dokonac ich demontażu.

 

 

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:

- Zastosowanie technologii IN-MOULDING

- Technologia Hybrid- SHELL

- Maksymalna regulowana wentylacja - ACTIVE VENTILATION

- Zdejmowana miękka,hypoalergiczna wyściółka

- Wymienne nauszniki

- Regulacja BOA

INTEGRATED EYES SHADED - idelanie dopasowanie kasku

- Lekki a jednocześnie absorbujący wstrząsy

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa