Gogle/Damskie
GOGLE Carrera Siren BLACK SHY DECO-szyba Polar C (polaryzacja)
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 229.00 pln

Id produktu: 116

Zapytaj o ten produkt

 

Opis produktu

Pierwszy z dołu model w LADIES COLLECTION

Gogle z dużym polem widzenia, zabezpieczone powłoką ANTIFOG oraz ANTI-SCRATCH & IDROFOBIC COATING, dzięki nim zwiększą odporność na parowanie, zarysowania i osadzanie się kropel wody. Podwójne szyby posiadające filtry UV. A wszytsko to przy bardzo przystępnej cenie!

Charakterystyka modelu:

 

  • POLARISED LENS - Polaryzacja jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób poruszających się po stokach. Ochrania ona siatkówkę przed oślepiającymi rozbłyskami znacząco zwiększając kontrast widzenia.                                              
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

**Prezentowany model jest z szybą Polar C (polaryzacja)

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa