Kaski/Damskie
KASK CARRERA DESIRE BLACK CZARNY FLOK LIMITOWANY
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 399.00 pln

Id produktu: 1309

Zapytaj o ten produkt

KASK CARRERA DESIRE BLACK CZARNY FLOK LIMITOWANY

Wspaniały kask dla kobiet.

Piękne wzornictwo, kolorystyka i materiały użyte do wykończenia tego modelu nie pozwalają pozostać obojętnym wobec niego.
Kask który pozwoli się cieszyć delikatnym wyglądem z zewnątrz przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa. Finezyjne wzory w przeróżnych odcieniach. Miękkie antyalergiczne futerko od wewnątrz.

Furry Lining - Specjalne antyalergiczne futerko pokrywające wewnętrzną część kasku zapewnia bardzo duży komfort i uczucie ciepła.

AFS Adjustable Fitting System - Dzięki zastosowaniu anatomicznego systemu regulacji objętości wewnętrznej kasku, który jest zainstalowany w górnej części tylnej ściany skorupy, uzyskujemy możliwość idealnego dopasowania rozmiaru do głowy narciarza i zapewnienie mu perfekcyjnego komfortu. System ten jest całkowicie integralną częścią kasku co gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz nie ma najmniejszego wpływu na swobodę ruchów karku.

ABS - Formowany w procesie wtryskiwania materiał ABS (specjalna mieszanka kopolimerów z kauczukiem) zapewnia zadowalającą odporność na uderzenia poprzez znakomity rozkład energii na całość powłoki. Dodatkową zaletą ABS są doskonałe właściwości plastyczne.

Dry Wave - Dry wave jest specjalną tkaniną pozwalającą na przedostawanie się wilgoci do zewnętrznej części skorupy kasku zapewniając narciarzowi bardzo duży komfort.

Rozmiar S/M 55-58cm

KASK FLOKOWANY!! Jedyny w swoim rodzaju!!
Piękny!

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa