Kaski
KASK SMITH SEQUEL 2015/2016
Smith

  • sztuk:

    stara cena: 639.00 pln

Id produktu: 137

Zapytaj o ten produkt

Stało się i po raz kolejny jest Sequel - jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie kasków w kolekcji Smith'a. Łącząc w sobie ponadczasowy, klasyczny wygląd z najbardziej nowoczesną ultra lekką konstrukcją hybrydową Sequel zapewnia doskonałą ochronę głowy i piorunujący wygląd.

Kaski Smith - konstrukcja Hybrid Shell Technologia łącząca w sobie zalety skorup wykonanych z różnych materiałów. Hybrydowa konstrukcja łączy w sobie lekkość i komfort technologi in-mold z solidnością konstrukcji hard shell. Konstrukcje Hybrid-Shell stworzono z myślą o dużej trwałości i stylowym wyglądzie kasków. Kaski wykonane w tej technologii zapewniają doskonałą ochronę głowy w razie wypadku i zachowuje atrakcyjny wygląd niezależnie od ilości wypraw, na które je zabierzesz.

Airevac 2 Ventilation - opatentowany przez Smitha system wentylacji. Skonstruowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne i wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować poprzez Climate Control System umiejscowiony w górnej części kasku.

Adjustable Smith X BOA™ Fit System - to rewolucyjny system, który pozwala na precyzyjną regulację kasku do twojej głowy. Ergonomiczny, łatwo dostosowujący się profil błyskawicznie dopasowuje się do Ciebie. Pozwala to osiągnąć wygodę dostosowania w locie za pomocą łatwego w użyciu pokrętła.

18 otworów wentylacyjnych gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza.

Nanosilver Performance Lining - bardzo wygodna, antybakteryjna, wyjmowalna wyściółka wewnętrzna kasku.

Snapfit SLEar Pads - wyjmowane super lekkie i komfortowe nauszniki.

Removable Ultra-Light Goggle Lock - z tylnej strony kasku ultra lekki odpinany klips do mocowania gogli.

 Kask kompatybilny z systemem audio Skullcandy Audio Systems - posiada kieszonkę na słuchawki zamykaną zamkiem błyskawicznym.

Posiada certyfikaty: ASTM F 2040, CE EN 1077:2007.

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa