Odzież Termiczna
OPASKA TERMOAKTYWNA UNISEX BRUBECK 3D PRO BD10050 CZERWONA
Brubeck
BD10050

  • Kolor
  • sztuk:

Id produktu: 1658

Zapytaj o ten produkt

OPASKA TERMOAKTYWNA UNISEX BRUBECK 3D PRO BD10050 CZERWONA

CECHY PRODUKTU

Opaska na głowę z dzianiny w innowacyjnej technologii 3DPRO. Dzianina o sprawdzonej skuteczności i bardzo wysokiej funkcjonalności zapewnia doskonały odbiór nadmiaru wilgoci. Dzięki trójwymiarowej strukturze dzianiny i tworzącej się między produktem a skórą strefie wypełnionej powietrzem zapewnia odpowiednią cyrkulację i wpływa na lepszą wentylację.

Chroni także przed wychłodzeniem w niższej temperaturze i przed wiatrem. Opaska jest wykonana z delikatnej i miękkiej dzianiny, nie posiada szwów, nie zostawia żadnych podrażnień skóry.

Elastyczność i uniwersalne dopasowanie gwarantuje idealne utrzymywanie się w odpowiedniej pozycji na głowie i brak ucisku. Komfortowy dodatek do ubioru dla biegaczy, a także do wszystkich innych aktywności o wyższym stopniu intensywności, polecany szczególnie przy wysokich temperaturach zewnętrznych.

DODATKOWE INFORMACJE

Innowacyjne koszulki 3D PRO są dokładnie tym, czego potrzebują pasjonaci biegania, jazdy na rowerze czy motocykliści. Ultralekkie i cienkie produkty zapewniają pełną swobodę ruchów i odpowiednią termoregulację podczas intensywnego biegu lub innej aktywności w wysokich temperaturach.

 

Struktura trójwymiarowej siatki zapewnia dodatkowe kanały powietrzne w przestrzeni pomiędzy skórą a koszulką. Dzięki temu umożliwia gromadzenie się powietrza ogrzanego naturalnym ciepłem ciała między powierzchnią skóry, a koszulką 3DPRO i zapobiega obniżeniu się temparatury na skórze. Skuteczna ochrona przed wychłodzeniem może przyspieszyć np. rozgrzewkę przed intensywniejszą aktywnością.

WŁAŚCIWOŚCI

AKTYWNOŚĆ

bieganie
rower
sporty zimowe

CECHY UŻYTKOWE+ Technologia bezszwowa - wyjątkowe dopasowanie do kształtu głowy

+ Dwuwarstwowa budowa dzianiny - szybszy odbiór wilgoci 

+ Ochrona przed wychłodzeniem i przegrzaniem

+ Trójwymiarowa konstrukcja dzianiny - wyższa skuteczność funkcji termoregulacyjnych i transferu wilgoci

+ Właściwości bakteriostatyczne i antyalergiczne

PORA ROKU

produkt całoroczny

SKŁAD

92% poliamid, 8% elastan

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa