OKULARY
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SMITH LOWDOWN STEEL CHROMAPOP SUNGLASSES
Smith

 • sztuk:

  stara cena: 599.00 pln

Id produktu: 1798

Zapytaj o ten produkt

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SMITH LOWDOWN STEEL CHROMAPOP SUNGLASSES ​

Modne okulary przeciwsłoneczne LOWDOWN STEEL są polecane dla wielu kształtów twarzy od okrągłej do mieszanej. 

Ta sama ikona z metalową krawędzią. Lowdown Steel to nowa wersja znanej sylwetki Lowdown, ale z lekkimi, ze stali nierdzewnej zausznikami - nowoczesny wygląd z wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, takimi jak 4-cio czołowe, antypoślizgowe noski Megol i innowacyjne soczewki ChromaPop, aby poprawić każdy szczegół . Metalizuj swój styl dzięki nowej stali Lowdown.

Tymi okularami możesz uzupełnić swój wizerunek o dodatek ekstraklasy. Będziesz błyszczeć jak gwiazda zrobisz wrażenie w każdym towarzystwie. Okulary LOWDOWN SLIM 2 marki SMITH z kolekcji 2019 są dostępne OD RĘKI także w innych wariantach.

Oprawka jest specjalnie zaprojektowana dla dorosłych użytkowników. Nowoczesny styl łączy się tutaj z tradycyjną jakością. Przy pełnych oprawkach szkła są całkowicie otoczone ramką. Ten, kto nosi okulary z przekonania, tylko w wyjątkowych przypadkach zdecyduje się na inne rozwiązanie. Modele prostokątne pasują wyjątkowo osobom o okrągłej lub owalnej twarzy.Kwadratowa forma wprowadza odrobinę kontrastu. Tworzywo sztuczne to bardzo lekki i elastyczny materiał. Cieszy się długą żywotnością i niezwykłym komfortem noszenia. TAKIE okulary powinien posiadać każdy. Można je ze wszystkim połączyć i uszlachetniają każdy styl. W pracy, w klubie czy podczas fashion week - SMITH zawsze pasuje. CZARNE szkła są ekstrawaganckim i modnym dodatkiem. Z powodu swoich doskonałych właściwości i nienagannej ochrony przeciwsłonecznej UV400, model LOWDOWN STEEL , spełniając wygórowane warunki, zalicza się do profesjonalistów. W ruchu ulicznym czy też na stoku, jeśli chodzi o własne bezpieczeństwo, liczy się czasami odpowiednia perspektywa.

                                                                         

 • Szyby #ChromaPop to innowacyjny FILTR, który jest w stanie wyfiltrować przecinające się długości fal różnych kolorów. Co za tym idzie, możliwe jest wyeliminowanie pomyłek kolorów, a nasz mózg szybciej rozpoznaje PRAWDZIWE BARWY.
 • Rodzaj UNISEX

 • Typ ramek (oprawa) RAMKA

 • Kształt oprawek Prostokątne

 • Materiał oprawek Tworzywa sztuczne

 • Kolor CZARNY

 • Kolor oprawki  BLACK MATTE

 • Kolor soczewki CZARNE

 • Kolor szkieł CHROMAPOP BLACK

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa