Gogle
GOGLE CARRERA CLIFF EVO SPH BLACK STRIPES SUPER ROSA POLAR C
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 579.00 pln

Id produktu: 182

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA CLIFF EVO SPH BLACK STRIPES SUPER ROSA POLAR C

Gogle z grupy POWDER SNOW ALL MONTAIN.

NOWE doskonałe cylindryczne szyby SPH.
Innowacyjny system SAS który zapewnia doskonałą widoczność bez żadnych zniekształceń. Wszystko to tworzy gogle idealne i komfortowe. Kompatybilne z Kaskiem.

UWAGA W SPRZEDAŻY TE GOGLE WYSTĘPUJĄ W DWÓCH OPCJACH -CLIFF EVO- OD -CLIFA- RÓŻNI SIĘ LEPSZEJ JAKOŚCI PIANKĄ DOPASOWUJĄCĄ SIĘ DO TWARZY I OCZYWIŚCIE CO NAJWAŻNIEJSZE POSIADA REGULACJĘ ROSTAWU SZEROKŚCI PŁATKÓW DOTYKAJĄCYCH NOZDRZY MPS.W TYM MODELU ZAPOMINAMY O PROBLEMIE Z ODDYCHANIEM NIE ZALEŻNIE OD SZEROKOŚCI NOZDRZY CZY SKRZYWIONEJ PRZEGRODY NOSOWEJ. 

OCZYWIŚCIE TA AUKCJA DOTYCZY CLIFA EVO

Charakterystyka gogli:

ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.

SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.

Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody

Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.

SZYBA SROSA POLAR SPHERIC

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

**Prezentowany model jest z szybą SROS POLAR SPHERIC

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa