Kaski
KASK SMITH VALENCE MATTE SUNBURST
Smith
E006540M95155

  • Kolor
  • sztuk:

    stara cena: 699.00 pln

Id produktu: 1916

Zapytaj o ten produkt

KASK SMITH VALENCE MATTE SUNBURST

Dla kobiet, które dokładnie wiedzą czego chcą, gotowy by spełnić wszystkie ich potrzeby.

Zaprojektowany specjalnie dla Ciebie z przytulną pluszową wkładką wewnętrzną Women's X-Static oraz z najnowszymi technologiami, jakie można oczekiwać po kasku z najwyższej półki.

Konstrukcja Hybrid Shell Technologia łącząca w sobie zalety skorup wykonanych z różnych materiałów. Hybrydowa konstrukcja łączy w sobie lekkość i komfort technologi in-mold z solidnością konstrukcji Hard Shell. Konstrukcje Hybrid-Shell stworzono z myślą o dużej trwałości i stylowym wyglądzie kasków. Kaski wykonane w tej technologii zapewniają doskonałą ochronę głowy w razie wypadku i zachowuje atrakcyjny wygląd niezależnie od ilości wypraw, na które je zabierzesz.

Airevac 2 Ventilation - opatentowany przez Smitha system wentylacji. Skonstruowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne i wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować poprzez Climate Control System umiejscowiony w górnej części kasku.

Adjustable Smith X BOA™ Fit System - to rewolucyjny system, który pozwala na precyzyjną regulację kasku do twojej głowy Ergonomiczny, łatwo dostosowujący się profil błyskawicznie dopasowuje się do Ciebie. Pozwala to osiągnąć wygodę dostosowania w locie za pomocą łatwego w użyciu pokrętła.

18 otworów wentylacyjnych gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza.

Women X-Static Performance Lining - bardzo wygodna, wykończona pluszem, antybakteryjna, wyjmowalna wyściółka wewnętrzna kasku.

Snapfit SLEar Pads - wyjmowane super lekkie i komfortowe nauszniki.

Removable Ultra-Light Goggle Lock - z tylnej strony kasku ultra lekki odpinany klips do mocowania gogli.

 Kask posiada zintegrowany daszek, dzięki czemu dodatkowo zabezpiecza przed słońcem.

Kask kompatybilny z systemem audio Skullcandy Audio Systems - posiada kieszonkę na słuchawki zamykaną zamkiem błyskawicznym.

Certyfikat CE EN 1077 2007 CE EN 1077:2007 jest europejskim, narciarskim i snowboardowym standardem zaświadczającym, że kaski przeszły pomyślnie testy kolizyjne i punktowe. By określić efekty oddziaływania na kask, wartość bazowa jest określana przy użyciu maksymalnej siły jaką wygenerować może narciarz/ snowboardzista. W ten sposób sprawdzana jest zdolność kasków do absorpcji uderzenia poprzez ich deformację. (Dlatego też kask powinien zawsze zostać wymieniony po wypadku. Nawet jeżeli z zewnątrz wygląda na nieuszkodzony, wewnętrzna struktura może być osłabiona). Testy punktowe np. test kijka narciarskiego, symulują wpływ uderzenia ostrymi, cienkimi przedmiotami. By przejść ten test kask nie może dopuścić do przebicia zewnętrznej skorupy. Dotyczy to również otworów wentylacyjnych, istotnie więc wpływa na rozwój systemów wentylacji. Im większe są otwory wentylacyjne tym większe zagrożenie, że taki przedmiot dotrze do samej głowy. Dlatego też kaski muszą być rozsądnym połączeniem ochrony i wentylacji. Oczywiście wszystkie kaski Smith odpowiadają tym wymogom.

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa