Gogle/Damskie
GOGLE CARRERA DAHLIA SPH BLACK PETROL DIAMONDS SILVER FLASH
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 359.00 pln

Id produktu: 263

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA DAHLIA SPH BLACK PETROL DIAMONDS SILVER FLASH​

Kompatybilne z kaskiem. Nowe, świetne mocowanie gumy które zwiększa komfort. Wewnątrz wykończone niezwykle miękką antyalergiczną gąbką. Nowy rodzaj szyb które poprzez zastosowanie systemu SAS dają niewiarygodnie ostry i nie zniekształcony obraz. Gogle które nigdy nie pozostaną obojętne.
 

Charakterystyka modelu:

  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.
  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • 36T Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika dzięki mocowaniu gumy do specjalnego kulowego zawiasu, zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • Furry Lining - Antyalergiczne futerko które zapewnia ciepło i komfort podczas jazdy.
  • Lustrzanka

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

 

 

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa