Gogle
GOGLE CARRERA CLIFF EVO SPH SKY SPECTRA
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 439.00 pln

Id produktu: 438

Zapytaj o ten produkt

 UWAGA W SPRZEDAŻY TE GOGLE WYSTĘPUJĄ W DWÓCH OPCJACH-

CLIFF EVO OD -CLIFA- RÓŻNI SIĘ LEPSZEJ JAKOŚCI PIANKĄ DOPASOWUJĄCĄ SIĘ DO TWARZY I OCYWIŚCIE CO NAJWAŻNIEJSZE POSIADA REGULACJĘ ROSTAWU SZEROKŚCI PŁATKÓW DOTYKAJĄCYCH NOZDRZY.W TYM MODELU ZAPOMINAMY O PROBLEMIE Z ODDYCHANIEM NIE ZALEŻNIE OD SZEROKOŚCI NOZDRZY CZY SKRZYWIONEJ PRZEGRODY NOSOWEJ. 

OCZYWIŚCIE TA AUKCJA DOTYCZY CLIFA EVO

OPIS PRODUKTU

Gogle z grupy POWDER SNOW ALL MONTAIN.
NOWE doskonałe cylindryczne szyby z serii SPECTRA.
Innowacyjny system SAS który zapewnia doskonałą widoczność bez żadnych zniekształceń. Wszystko to tworzy gogle idealne i komfortowe. Kompatybilne z Kaskiem.

Charakterystyka gogli:

  • ANTI-FOG Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody
  • Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

**Prezentowany model jest z szybą SKY SPECTRA SPH

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa