Gogle/Junior
GOGLE CARRERA ADRENALYNE JR BLACK SUPER ROSA
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 84.00 pln

Id produktu: 445

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA ADRENALYNE JR BLACK SUPER ROSA​

model z juniorskiej kolekcji CARRERY

Gogle dla dziecka o rozmiarze głowy ok. 51-56
Niezwykle elastyczne gogle, kompatybilne z kaskiem, zabezpieczone powłoką ANTIFOG oraz ANTI-SCRATCH & IDROFOBIC COATING, przez co mają zwiększoną odporność na parowanie, zarysowania i osadzanie się kropel wody. Pojedyńcze szyby posiadające filtry UV. A wszytsko to przy niewiarygodnie niskiej cenie!

 

Charakterystyka modelu:

  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

**Prezentowany model jest z szybą SuperRosa

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa