Gogle/OPTIC - gogle na okulary
GOGLE CARRERA CREST SPH OTG WHITE STRIPES SILVER FLASH SPH
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 399.00 pln

Id produktu: 469

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA CREST SPH OTG WHITE STRIPES SILVER FLASH SPH

NOWE doskonałe cylindryczne szyby z serii SPECTRA.

Innowacyjny system SAS który zapewnia doskonałą widoczność bez żadnych zniekształceń. Wszystko to tworzy gogle idealne i komfortowe. Kompatybilne z Kaskiem.

Charakterystyka gogli:

  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody
  • Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.
  • OTG-gogle przystosowane do zakładania na okulary

 Uwaga oferta dotyczy szyby SILVER FLASH NATOMIAST na zdjęciu widoczna inna szyba.

SZYBA SILVER FLASH 22% PRZEPUSZCZALNOŚCI ŚWIATŁA WIDOCZNA W TABELI

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

 

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa