Gogle/Unisex
GOGLE CARRERA KIMERIK RED SHINY LOGO SUPER ROSA
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 329.00 pln

Id produktu: 56

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA KIMERIK RED SHINY LOGO SUPER ROSA

Model używany przez najlepszych na świecie. Doskonałe szyby, zabezpieczenia, najwyższa jakość wykonania i dbałość o szczegóły. CARRERA od wielu powtarza ten model nie zmieniająvc w nim nic. To w takich goglach Adam Małysz zdobył niejeden medal.

Model ten posiada:

  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • VENTILATION SYSTEM - Wśród szerokiej oferty gogli Carrera istnieje wiele systemów wentylacji. Zapewniają one doskonały przepływ powietrza (w tym modelu możemy go regulować) co daje  niespotykany dotąd komfort dla użytkownika.
  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami, zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym i zapewniając idealną widoczność
  • ANTI-SCRATCH & HYDROFOBIC COATING - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek. Zmiana szyby może powodować rónież zmianę ceny zakupu.

**Prezentowany model jest z szybą SUPER ROSA

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa