Gogle
GOGLE CARRERA CRUISER (WHITE SHY LOGO - szyba Super Rosa)
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 219.00 pln

Id produktu: 68

Zapytaj o ten produkt

 

Gogle z grupy POWDER SNOW ALL MONTAIN.

Kompatybilny z kaskiem wygodny model gogli.

Wyposażony w pasywną wentylację umieszczoną również bezpośrednio w szybach.

Zwiększona odporność na zarysowania.

Filtry UV.

Nowoczesny desing.

To wszystko stanowi o uniwersalności i oryginalności tego modelu/

Charakterystyka modelu:

  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.
  • VENTILATION SYSTEM - Wśród szerokiej oferty gogli Carrera istnieje wiele systemów wentylacji. Zapewniają one doskonały przepływ powietrza (w niektórych modelach możemy go regulować) co daje niespotykany dotąd komfort dla użytkownika.
  • Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek

UWAGA NA ZDJĘCIU GŁÓWNYM INNA SZYBA .OFERTA DOTYCZY SZYBY SUPER ROSA 50% PRZEPUSZCZALNOŚCI ŚWIATŁA WIDOCZNEJ W TABELI I NA OSTATNIM ZDJĘCIU

 

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa