Odzież Termiczna/Damska/Fit Body Guard
KOSZULKA TERMOAKTYWNA DAMSKA BRUBECK FITNESS SS01100 CZARNY
Brubeck

  • sztuk:

    stara cena: 89.00 pln

Id produktu: 74

Zapytaj o ten produkt

KOSZULKA TERMOAKTYWNA DAMSKA BRUBECK FITNESS SS01100 CZARNY

Fit Balance Body Guard to dedykowana aktywnym paniom seria lekkich, bezszwowych, wykonanych z innowacyjnej dwuwarstwowej dzianiny odzież sportowa. Rewelacyjna do uprawiana sportów przez cały rok. Support Zone to specjalne strefy zabezpieczające i chroniące ciało przed otarciami. Fit Line to idealne dopasowanie do ciała, gwarantujące pełną swobodę ruchu i maksimum wygody. Skutecznie odprowadza pot na zewnątrz, oddycha i jest wysoce wytrzymała.

Termoaktywna, anatomicznie dopasowana, maksymalnie chroniąca przed otarciami koszulka damska. Zapewnia pełen komfort zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i w użytku codziennym. Specjalna konstrukcja i struktura dzianiny oferuje optymalną elastyczność. Ponadto koszulka jest antyalergiczna, szybkoschnąca i nie wymaga prasowania. Jej wewnętrzna warstwa gwarantuje wysoką bakteriostatyczność oraz skutecznie odprowadza pot. 

Koszulka spisuje się celująco przy zajęciach takich jak m.in: fitness, joga, pilates, trekking, turystyka rowerowa, czy jogging. Posiada znakomite właściwości odprowadzania potu na zewnątrz oraz doskonałą oddychalność. Skutecznie zapobiega powstawaniu przykrych zapachów.
 

Skład: 

- 60% poliamid BeCool 
- 38% polipropylen 
- 2% elastyna
 
Delikatny ściągacz pod szyją
Płaskie szwy
Unikalna dwuwarstwowa konstrukcja
Nie powoduje otarć
Doskonałe właściwości odprowadzania potu
Szybkie odparowywanie
Zapobiega powstawaniu przykrych zapachów
Dynamiczne, żywe kolory
Oddychająca
Antyalergiczna
Bakteriostatyczna
Łatwa w konserwacji

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa