Odzież termiczna/Damska/Fit Body Guard
Koszulka Damska Fitness SS01100
Brubeck

  • sztuk:

    stara cena: 89.00 pln

Id produktu: 74

Zapytaj o ten produkt

 Skład: 

- 60% poliamid BeCool 
- 38% polipropylen 
- 2% elastyna
Delikatny ściągacz pod szyją
Płaskie szwy
Unikalna dwuwarstwowa konstrukcja
Nie powoduje otarć
Doskonałe właściwości odprowadzania potu
Szybkie odparowywanie
Zapobiega powstawaniu przykrych zapachów
Dynamiczne, żywe kolory
Oddychająca
Antyalergiczna
Bakteriostatyczna
Łatwa w konserwacji
Termoaktywna, anatomicznie dopasowana, maksymalnie chroniąca przed otarciami koszulka damska. Zapewnia pełen komfort zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i w użytku codziennym. Specjalna konstrukcja i struktura dzianiny oferuje optymalną elastyczność. Ponadto koszulka jest antyalergiczna, szybkoschnąca i nie wymaga prasowania. Jej wewnętrzna warstwa gwarantuje wysoką bakteriostatyczność oraz skutecznie odprowadza pot. 
Koszulka spisuje się celująco przy zajęciach takich jak m.in: fitness, joga, pilates, trekking, turystyka rowerowa, czy jogging. Posiada znakomite właściwości odprowadzania potu na zewnątrz oraz doskonałą oddychalność. Skutecznie zapobiega powstawaniu przykrych zapachów.
 
Fit Balance Body Guard to dedykowana aktywnym paniom seria lekkich, bezszwowych, wykonanych z innowacyjnej dwuwarstwowej dzianiny odzież sportowa. Rewelacyjna do uprawiana sportów przez cały rok. Support Zone to specjalne strefy zabezpieczające i chroniące ciało przed otarciami. Fit Line to idealne dopasowanie do ciała, gwarantujące pełną swobodę ruchu i maksimum wygody. Skutecznie odprowadza pot na zewnątrz, oddycha i jest wysoce wytrzymała. 

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa