Gogle
GOGLE CARRERA CLIFF EVO SPH WHITE MAT RACE RED SPECTRA
Carrera
M00378

  • sztuk:

    stara cena: 579.00 pln

Id produktu: 793

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA CLIFF EVO SPH WHITE MAT RACE RED SPECTRA​

Gogle z grupy POWDER SNOW ALL MONTAIN.

NOWE doskonałe cylindryczne szyby SPH.
Innowacyjny system SAS który zapewnia doskonałą widoczność bez żadnych zniekształceń. Wszystko to tworzy gogle idealne i komfortowe. Kompatybilne z Kaskiem.

UWAGA W SPRZEDAŻY TE GOGLE WYSTĘPUJĄ W DWÓCH OPCJACH-

CLIFF EVO OD -CLIFA- RÓŻNI SIĘ LEPSZEJ JAKOŚCI PIANKĄ DOPASOWUJĄCĄ SIĘ DO TWARZY I OCZYWIŚCIE CO NAJWAŻNIEJSZE POSIADA REGULACJĘ ROSTAWU SZEROKŚCI PŁATKÓW DOTYKAJĄCYCH NOZDRZY MPS.W TYM MODELU ZAPOMINAMY O PROBLEMIE Z ODDYCHANIEM NIE ZALEŻNIE OD SZEROKOŚCI NOZDRZY CZY SKRZYWIONEJ PRZEGRODY NOSOWEJ. 

OCZYWIŚCIE TA AUKCJA DOTYCZY CLIFA EVO

Charakterystyka gogli:

  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody
  • Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.
  • SZYBA RED SPECTRA

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

 

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa