Gogle/Damskie
GOGLE CARRERA BEATCH SPH AIR BLACK SHY DECO SUPER ROSA
Carrera

  • sztuk:

    stara cena: 289.00 pln

Id produktu: 87

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA BEATCH SPH AIR BLACK SHY DECO SUPER ROSA

Piękny, damski model w kolekcji CARRERY

Kolorystyka i grafika gogli przypadnie do gustu każdej kobiecie. Przyprojektowaniu ich nie zapomniano o estetyce gumy. Wzory na oprawach idealnie współgrają z oprawą graficzną kasków w kolekcji CARRERY. Nowy rodzaj sferycznych szyb SPECTRA który został użyty i w tym modelu, nie tylko ma doskonałe właściwości użytkowe, ale i wyróżnia się niebywałą barwą i połyskiem. Guma w tych goglach została przymocowana za pomocą specjalnie zaprojektowanego zawiasu, który równomiernie rozkłada siłę nacisku oprawy na twarz, dzięki temu gogle nie powinny uwierać w żadnym miejscu i będą się dopasowywały jakby były szyte na miarę. Otwory wentylacyjne zrobione bezpośrednio w szybie pomagają odprowadzić gromadzoną się wilgoć pod goglami. Standarty jakie wprowadziła CARRERA w swoich produktach to między innymi powłoka ANTIFOG, filtry UV, zwiększenie odporności na zarysowania... dzięki swoim systemom spełniają najsurowsze wymogi. Dopracowane są w najmniejszym szczególe, zarówno od strony technicznej, użytkowej jak i wizualnej.

Charakterystyka modelu:

  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • Furry Lining - Antyalergiczne futerko które zapewnia ciepło i komfort podczas jazdy.
  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • VENTILATION SYSTEM - Wśród szerokiej oferty gogli Carrera istnieje wiele systemów wentylacji. Zapewniają one doskonały przepływ powietrza (w niektórych modelach możemy go regulować) co daje niespotykany dotąd komfort dla użytkownika.
  • Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

**Prezentowany model jest z szybą SUPER ROSA SPH

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa