Gogle/Unisex
GOGLE CARRERA ECLIPSE LIGHT BLUE (EKSPOZYCJA)
Carrera

119.00 pln

stara cena: 179.00 pln

Produkt chwilowo niedostępny

Id produktu: 964

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA ECLIPSE LIGHT BLUE (EKSPOZYCJA) 

CARRERA ECLIPSE 

Kompatybilny z kaskiem wygodny model gogli. Wyposażony w pasywną wentylację. Nowe mocowanie gumy wyrównuje docisk oprawy do twarzy użytkownika zwiększając komfort. Filtry UV, zwiększenie odpornosci na zarysowania, powłoka ANTIFOG.

Charakterystyka modelu:

  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.
  • SAS - jest hermetycznym systemem, który tworzy komorę powietrzną pomiędzy dwoma szybami zachowując wnętrze między nimi suche i odizolowane od niższych temperatur zewnętrznych. Technologia ta utrzymuje stałą odległość pomiędzy szybami, zapobiegając zniekształceniom optycznym zapewniając idealną wizję.
  • Outrigger - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

Oferta dotyczy oprawy z szybą LIGHT BLUE

OFERTA DOTYCZY OPRAWY Z PIERWSZEGO ZDJĘCIA W KOLORZE NIEBIESKIM I SZYBY Z 2 ZDJĘCIA W KOLORZE LIGHT BLUE.

Gogle z ekspozycji w naszym sklepie. Szyba posiada drobne zarysowania.

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa